Jaunumi

Auto lietošana
2017-06-13 12:09:01

Lai vai kāda loma jūsu dzīvē būtu automašīnai, pārsvarā gadījumu tas ir pārvietošanās līdzeklis, lai jūs nogādātu no punkta A punktā B. Tāpēc par savu auto ir jārūpējas, lai tas kalpotu droši, uzticami un vienā jaukā dienā nesagādātu kādu nepatīkamu pārsteigumu. 


Neignorējiet problēmas....

Lasīt visu
Ko darīt, ja auto sācis rūsēt?
2017-06-09 10:26:56


Sākumā ir jānoskaidro, kas ir rūsas cēloņi. Ziemā to var izraisīt sāls, taču pārējos gadalaikos rūsu izraisa arī mitrums, tāpēc, ja tas iespējams, mašīnu nevajadzētu ilgstoši turēt nepiemērotos apstākļos. Ja tā tiek atstāta uz ielas, pakļaujot spēkratu lietus, saules un citu faktoru ietekmei,...

Lasīt visu
Rubrikas pēdējā - 10. daļa!
2017-06-02 12:57:52

Citām markām tas ir kā Rubiks Kubiks, ko ir ļoti grūti salikt, jo tajā ir tik daudz detaļu. Ātrumkārbai ir būtiska loma pašā auto uzbūvē un darbā. Ņemot vērā ātrumkārbas sarežģītību, tās remontu nekāda gadījumā nevajadzētu uzticēt kādam pašpasludinātam mehāniķim, kas nevar garantēt izcilu...

Lasīt visu
Neļauj auto sakarst!
2017-05-30 10:32:00

Varētu teikt, ka klāt ir karstais laiks, kas mums liek atgādināt autovadītājiem, ka tieši saules stari un karstums spēj bojāt automašīnu. Kā no tā izvairīties – gan runājot par auto virsbūvi, gan interjeru.

 

Aizsargā automašīnas salonu

 • Atstāj automašīnu ēnā – tas ir vieglākais...
Lasīt visu
Riteņu bojājumi un kalpošanas laiks
2017-05-19 10:47:35

Šis raksts satur informāciju, kas ir aktuāla jebkurā ikdienas situācijā un attiecas uz visiem šoferiem. Mēs bieži vien saņemam jautājumus - kādēļ sabojājas mana auto riepas? Tamdēļ publicējam šo rakstu un vēlamies, lai ar to iepazīsties, jo iespējams, ka tas palīdzēs nedaudz vairāk sekot līdzi...

Lasīt visu
Apmierināti klienti
51 756

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes