Jaunumi

Laiks mainīt logu tīrītāju slotiņas!
2017-09-15 12:32:43

Rudenī aktīvāk tiek lietotas logu tīrītāju slotiņas, kas liek padomāt, vai nav pienācis laiks savā īpašumā iegādāties jaunas. Nekādus lieliskus rezultātus nevar gaidīt no slotiņām, kas tiek lietotas jau vairākus gadus. Tādēļ iesakām brīvākā laikā tās apmainīt. Tieši rudenī jābūt ļoti uzmanīgiem,...

Lasīt visu
Vai pienācis laiks mainīt eļļu?
2017-09-12 11:26:04

Eļļas maiņa ir viena no biežākajām lietām, ko nākas darīt, lai auto uzturētu darba stāvoklī. Ja eļļa netiek mainīta regulāri vai tā līmenim nesekosi līdzi, var nākties saskarties ar būtiskām problēmām auto darbībā. 


Dzinēja eļļa 5 svarīgas darbības Tavā automašīnā:


1. Atdala detaļas -...

Lasīt visu
Kas var palīdzēt auto dzinēja darbībai?
2017-08-21 13:55:58

Lielākā daļa autovadītāju neaizdomājas par auto dzinēju – mēs vienkārši iekāpjam auto, iedarbinām to un dodamies ceļā. Dzinēja nepareizu darbību mēs pamanām, kad auto izdvešs neierastas skaņas vai, braucot mēs izjūtam, ka kaut kas nav ar auto kārtībā. 

Auto dzinējs ir detaļa, kurai rūpīgi jāseko...

Lasīt visu
Uzzini, kad jāveic remonts!
2017-07-04 10:49:23

Uzzini, kad jāveic remonts!

 

 

Uzzini, kad jāveic remonts!Bremzējot mašīna “čīkst”
Šī ir viena no visskaidrākajām pazīmēm, kas liecina, ka bremzēm nepieciešama detaļu nomaiņa. Šo skaņu rada nodiluma indikators – metāla elements, kas atrodas uz gandrīz visiem bremžu kluču modeļiem. Berzes materiālam nodilstot līdz noteiktai pakāpei, šis...

Lasīt visu
Pārbaudi bremzes!
2017-06-19 10:05:23

Tehniski atbilstoša un pareiza automašīnas bremžu sistēmas darbība ir viens no svarīgākajiem drošas braukšanas pamatnosacījumiem. Neraugoties uz auto vecumu, modeli un tehnisko aprīkojumu, bremžu sistēmu veidojošās sastāvdaļas ar laiku nodilst, un tās obligāti jānomaina.


Bremžu sistēmas...

Lasīt visu
Apmierināti klienti
51 753

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes