Padomi auto drošībai

2016-09-12 12:17:45

Varbūt Jums pašiem vai kādam Jūsu paziņam ir nācies nokļūt situācijā, kad auto ir cietis no zagļu rīcības. Diemžēl, statistika rāda, ka tikai puse auto tiek atgriezta auto īpašniekiem, tādēļ vēlamies, lai iepazīstieties ar padomiem, kā pasargāt savu auto un sevi pašu.


 • Vienmēr pārliecināties, ka auto atslēgas atrodas drošībā, piemēram, nenēsāt tās jakas ārējās kabatās un tml., kā arī nodrošināt, lai tām nevar piekļūt nepiederoši cilvēki;

 

 • Pēc auto atstāšanas vienmēr pārliecināties, ka auto logi ir aizvērti un durvis aizslēgtas; 

 

 • Vienmēr aizslēgt automašīnu – arī privātmājas pagalmā, garāžā vai apsargātāv autostāvvietā;


 • Automobili vislabāk novietot labi pārskatāmās, apgaismotās vietās, ja iespējams, tad novērošanas kameru filmēšanas zonā.

 

 • Populārākās zagto automobiļu markas saskaņā ar Valsts policijas statistiku un ERGO datiem ir Audi, Volkswagen, Toyota un BMW.

 

Valsts policijā arī norāda, ka nevajadzētu domāt, ka zagļi neizvēlēsies auto tikai tādēļ, ka tas ir vecāks. Tiek zagti arī desmit un pat vairāk gadus veci auto. Tādēļ maldīgi uzskatīt, ka šādam auto nav jābūt aprīkotam ar pietiekami kvalitatīvu pretaizdzīšanas sistēmu un signalizāciju. 

 

Esam novērojuši, ka cilvēki nereti pat neaizdomājas, ka viņu automobilim nav signalizācijas. Lai pārliecinātos par signalizācijas esamību, var darīt tā – aizslēdzot automobili ar pulti, pēc brīža durvis jāmēģina atvērt ar atslēgu. Ja transportlīdzeklis ir aprīkots ar signalizāciju, tā pēc dažām sekundēm iedarbosies.

 

Lielāku drošību veicina automobiļa aprīkošana ar papildu pretaizdzīšanas un signalizācijas sistēmām, kā arī konkrētam auto pielāgotiem risinājumiem. Taču to uzstādīšana jāuztic profesionāļiem un pārbaudītām firmām, kurām rūp darba kvalitāte un kuras garantē drošu rezultātu. Uz pretaizdzīšanas sistēmu uzstādīšanas rēķina nav ieteicams taupīt.

 


 

Apmierināti klienti
53 356

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes