Oranžā draudzības diena bāreņu namā "Līkumi"

2014-06-19 15:39:26

17. maijā Salas novada pašvaldības bērnu namā „Līkumi” noritēja Oranžās draudzības dienas svētki.  Pie bērniem viesojās autoservisa „OranžGaraž” darbinieki, kuri kopā ar bērniem rīkoja Olimpiskās spēles.

 

Oranžā draudzības diena ir mūsu uzņēmuma vadītāja Edgara Knapša iniciatīva. Sākot ar 2013. gadu 1. janvāri, katrs darbinieks visu savu  tējas naudu ziedoja labdarībai ar mērķi – dot pozitīvu pienesumu mūsu sabiedrībā.  Autoservisa „OranžGaraž” klienti, kuri bija apmierināti ar mūsu pakalpojumiem, atbalstīja mūsu darbiniekus, savukārt darbinieki – mazāk aizsargāto sabiedrības daļu.

 

“Visu gadu “OranžGaraž” autoservisa darbinieki krāja tējas naudu, lai veltītu to labdarībai. Mēs ar maniem kolēģiem izpētījām un izlēmām, kur mūsu palīdzība būtu visnoderīgākā, šogad tas bija bērnu nams “Līkumi””, – saka autoservisa vadītājs Artūrs Kreismanis. “Prieks, ka mūsu darbinieki šo iniciatīvu uztvēra ar atsaucību un azartu, nešaubīgi pārliecinoties, ka „Oranžā draudzības diena” ir lieliska iespēja apliecināt, ka mums  apkārtējie nav vienaldzīgi, ka mēs visi kopā pat īsā laikā varam ienest  bērnu dzīvēs pozitīvas un patīkamas pārmaiņas.“

 

Bērniem tika organizēti dažādi uzdevumi, kuru laikā bija iespēja nopelnīt interesantas sporta balvas no “OranžGaraž”.  Pēc iespaidiem bagātās viesošanās, kad spēki jaunākajiem censoņiem jau tuvojās izsīkumam, pienāca tik ļoti gaidītais saldumu mirklis, kā arī fotografēšanas.

 

Dodoties projām, bijām patiesi gandarīti, jo katrs bērns bija mūsu komandai izveidojis zīmējumu un ik viens no tiem bija absolūti citādāks. Visu bērnu sejās bija redzams prieks un sajūsma par pavadīto „Oranžo draudzības dienu.”

 

Ļoti ceram, ka pēc mūsu ciemošanās bērni savā dienas režīmā iekļaus vairāk sportiskās aktivitātes, jo mūsu mērķis bija atbalstīt aktīvu dzīves veidu, aicinot sportot un būt aktīviem.

 

Dots devējam atdodas - par to liecina arī darbinieku domas nākamajā dienā pēc pasākuma:

„Ir sajūta, ka esam snieguši pozitīvisma un mīlestības devu  tiem,  kuriem tā patiešām vajadzīga. Ir neviltots prieks par to prieku, ko esam radījuši berniem!”– raksta twitterī „OranžGaraž” darbinieki.

 

Bērnu nama „Līkumi” direktors Juris Boķis atzīst: „Mēs bijām ļoti priecīgi par iespēju uzņemt „OranžGaraž” radošo komandu, kuru organizētā “Oranžā draudzības diena” un  daudzveidīgo sporta dāvanu klāsts ļāva bērniem padarīt krāsaināku viņu ikdienu. Bērniem ir  svarīgi paplašināt savu pasaules redzējumu, ko vislabāk var paveikt, satiekot dažādus uzņēmīgus cilvēkus ar pozitīvu skatījumu uz dzīvi.”

 

Pateicībai un piemiņai bērnu nams “Līkumi” uzdāvināja  informatīvu grāmatu par pagastu Sēlpils, ko tagad var apskatīt autoservisā jebkurš klients.

Apmierināti klienti
52 630

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes