Izvēlies pareizo logu šķidrumu ziemā!

2016-11-17 12:06:01

Ziema mūs var pārsteigt ik uz soļa, taču neļauj savam auto no tā ciest. Aplūko pazīmes, kas liecinās, ka esi izvēlējies pareizo logu šķidrumu.

 

 

1. Laba tīrītspēja. Vējstiklam jābūt labi caurskatāmam, lai vadītājam nav grūtību koncentrēties uz ceļu. Laba vējstiklu šķidruma sastāvā jābūt piedevai, kas novērš produkta pārāk strauju iztvaikošanu un vējstikla apledošanu, lietojot to zemā temperatūrā.

2. Nekaitīgs veselībai. Produkta izejvielas nedrīkst būt kaitīgas veselībai. Tām jābūt no kvalitatīvām, ar likumu atļautām, piemēram, bioetilspirtam, un ar zemu piemaisījumu saturu.

3. Drošs lietotājam. Vējstiklu mazgāšanas šķidruma sastāvā bieži ir arī rūgtinoša piedeva, kas palīdz izvairīties no nejaušas norīšanas.

4. Patīkams aromāts. Smaržvielas ieteicams izmantot minimāli, tādējādi samazinot alerģijas risku auto vadītājam un pasažieriem.

5. Nekaitīgs automašīnai. Virsmaktīvās piedevas, kas nodrošina tīrīšanas īpašības, nedrīkst kaitēt virsbūvei, virsbūvju gumijām, auto vējstiklu slotiņām, auto lukturiem un polimēriem.

6. Draudzīgs videi. Nesatur acetonu, IPA, EDTA, fosfātus, amīnus un nitrītus, tādējādi neradot kaitējumu videi.

7. Atbilstošs likumam. Tāds, kam piemīt pilnīga bionoārdīšanās spēja, atbilstoši ES regulām.

8. Pārbaudīts testos. Par produkta kvalitāti liecina neatkarīgu un autorizētu laboratoriju testu rezultāti vai sertifikāti. Kā piemēru var minēt DECRA sertifikātu, ko piešķir produktam vai produkta izejvielai.

9. Atbilstoši marķēts. Iespēja izsekot produktam tirgū apliecina ražošanas procesa kvalitāti un ražotāja atbildību pret patērētāju.

10. Atpazīstams. Pazīstamu preču zīmju ražotāji parasti neatļaujas piedāvāt nekvalitatīvu produktu, lai nekaitētu savai reputācijai.

11. Pēc iespējas bezkrāsains. Maldīgi uzskatīt, ka, jo šķidrums krāsaināks, jo labākas ir tā mazgāšanas un aizsardzības īpašības. Patiesībā vējstiklu šķidruma krāsai nav ne mazākās ietekmes uz tā mazgājošajām, pretsasalšanas vai smaržas īpašībām. Tā ir gluži parasta sintētiskas izcelsmes krāsviela, kas parasti tiek pievienota mārketinga apsvērumu dēļ. Kā ikviens ķīmisks komponents, arī krāsviela nonāk apkārtējā vidē. Lai gan vējstiklu šķidrumu sastāvdaļas ir pārbaudītas un sertificētas, labāk iztikt bez krāsvielas vai ar minimālu tās piedevu.

12. Atbilstoša cena un iepakojums. Lai arī daudzi autovadītāji apgalvo pretējo, tomēr logu mazgāšanas šķidruma cenai ir nozīme. Tāpat kā citās produktu grupās, arī šajā cena ir viens no indikatoriem, kas norāda preces kvalitāti. Tas izskaidrojams ar to, ka lētākiem šķidrumiem ir tikai viena funkcija – nomazgāt stiklu. Lai arī tas uzskatāms par galveno logu mazgāšanas šķidruma uzdevumu, tomēr arī šķidruma sastāvs ir svarīgs. Kvalitatīvi ražotam logu mazgāšanas šķidrumam nav nelabvēlīga iedarbība uz virsbūves lakas kārtu, krāsojumu, stiklu, polikarbonāta detaļām un gumiju (vējstiklu slotiņām un to blīvgumijām, kas nereti nekvalitatīva logu mazgāšanas šķidruma ietekmē ātri saplaisā). Papildus kvalitatīva logu mazgāšanas šķidruma cenu veido videi draudzīgs iepakojums – pēdējā laikā tādi ir pouch jeb mīkstās pakas.

 

 

Ja rodas situācija, kad nevari izvēlēties, ko labāk pirkt, droši zvani 26006006, 67700880 vai nāc uz Senču ielu 2c -

mēs palīdzēsim jebkurā Tev interesējošā jautājumā!Apmierināti klienti
52 303

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes