Ir noteikts Facebook konkursa uzvarētājs!

2014-02-26 15:47:24

Janvārī mēs sākām konkursu, kurā 505. sekotājam bija iespējams vinnēt atlaižu karti uz veseliem 55 eiro. Konkurss ir beidzies un mums ir patīkami teikt, ka ir noteikts uzvarētājs - Vita Kozaka!!!!!! Vita, lai saņemtu karti Jums jāatbrauc pie mums Oranž Garaž autoservisā un, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, Jūs saņemsiet mūsu karti. Drīz sāksies jauni konkursi, kuros būs iespējams piedalīties visiem mūsu sekotājiem!!!!

Apmierināti klienti
52 629

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes