Aukstais laiks nav aiz kalniem!

2017-10-23 12:03:06

Kad tuvojas auksts laiks, mēs paši sākam ģērbties siltāk, no skapjiem velkam ārā šalles un cimdus. Arī automašīnai ir nepieciešamas papildus rūpes aukstajā laikā un, lai tas nepārsteigtu nesagatavotu, ir nepieciešams atcerēties, kas jāņem vērā laikā, kad termometra stabiņš slīd tuvāk nulles atzīmei.


1. Pirms riepas nav zaudējušas drošību, tās jānomaina.

Nomēri protektora dziļumu, apskati, kādā stāvoklī tās ir un padomā - vai tiešām rudenī un ziemā ir vērts un droši braukt ar konkrētajām riepām. Pārbaudi gaisa spiedienu, rezerves riepas stāvokli, lai nepieciešamības gadījumā tas ir gatavs darbam. 

 

 

2. Savlaicīgi pārbaudi akumulatora stāvokli.

Vai zināji, ka tieši mitrais un aukstais laiks ir akumulatoru "bende"? Atškirība starp labu un sliktu akumulatoru ir tāda, ka labs lēnām, bet tomēr iedarbinās auto, taču slikts to vienkārši izbeigs. Ja Tu neesi pārliecināts, atbrauc uz Oranž Garaž, kur mēs visu pārbaudīsim un nepieciešamības gadījumā, nomainīsim akumulatoru uzreiz. 

 

 

3. Vējstikla šķidruma un slotiņu pābaude. 

Nozīmīgs solis, tuvojoties aukstajam laikam. Ir iemesls, kādēļ ziemā un vasarā tiek lietoti dažādi vējstikla šķidrumi un šis iemesls ir to sastāvs. Aukstā laikā svarīga ir redzamība uz ceļa un nolietotas slotiņas būtiski ietekmēs šo faktoru! Tādēļ maini tos pirms ziemas sezonas un brauc droši!

 

 

4. Antifrīza līmeņa pārbaude.

Iemesls, kādēļ mēs lietojam antifrīzu - tas neļauj sasalt motora dzesēšanas sistēmai. Oranž Garaž to var izdarīt Tavā vietā, jo ir jāņem vērā vairāki faktori, veicot šo pārbaudi, kas labāk jāuztic profesionāļiem. 

 

 

5. Pievērs uzmanību lukturu stāvoklim.

Rudens un ziema ir periods, kad laikapstākļi var būt draņķīgi, redzamība apgrūtināta, tādēļ tīri lukturi, darbojošs apgaismojums, sagatavota rezerves lampiņa Tev tikai palīdzēs un atvieglos ceļu. 


Apmierināti klienti
50 985

Atsauksmes

 • Iveta

  Jau vairākkārt esmu veikusi sava auto apkopi Oranž garaž, jo man patīk laipnā, bet profesionālā un lietišķā darbinieku attieksme, skaidrās cenas (par ko vienojamies, tas arī ir, nevis cena pēc darba mistiski pieaug kā ir gadījies citā servisā). Patīkami arī, ka tikt pie meistara parasti var ātri.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes