Jaunumi

Auto diagnostika
2017-03-09 12:16:16

Mēdz teikt, ka auto iegāde atrisina desmitiem problēmu, taču tajā pašā laikā rada arī desmitiem pavisam jaunu problēmu. Nekas nav nepatīkamāks, kā neparedzēts remonts.

Ko darīt, lai no šiem gadījumiem izvairītos? Viens no drošākajiem veidiem, kā pārliecināties, ka auto ir darba kārtībā, ir...

Lasīt visu
Padomi auto drošībai
2016-09-12 12:17:45

Varbūt Jums pašiem vai kādam Jūsu paziņam ir nācies nokļūt situācijā, kad auto ir cietis no zagļu rīcības. Diemžēl, statistika rāda, ka tikai puse auto tiek atgriezta auto īpašniekiem, tādēļ vēlamies, lai iepazīstieties ar padomiem, kā pasargāt savu auto un sevi pašu.


 • Vienmēr...
Lasīt visu
Bērnu drošība automašīnā
2016-09-06 10:03:53

Kā sagatavot transporta līdzekli? Kādi noteikumi jāievēro, kad automašīnā ir bērns?


Lai ikvienu braucienu padarītu drošu, ir apkopotas atbildes uz vecāku interesējošiem jautājumiem.

Pat, ja šī informācija Jums jau ir zināma, par sliktu nenāks atkārtot zināšanas, jo tikai atbildīgi...

Lasīt visu
Kā izvēlēties savu auto?
2016-08-31 12:46:13

Kā izvēlēties savu auto?

 

Nav noslēpums, ka lietoto auto tirgus ar lielu pārsvaru pārspēj jaunu auto tirgu. Iemesli tam var būt dažādi un pavisam vienkārši - vēlme ietaupīt līdzekļus, vajadzība pēc auto īsam termiņam, steidzama vajadzība pēc auto u.t.m.l. 


Apskatīsim, kas būtu jāņem vērā, lai auto pirkšana...

Lasīt visu
Cīnies ar bailēm vadīt auto!
2016-08-25 11:46:42

Mēs visi vēlamies justies droši uz ceļa, taču var būt tā, ka iepriekšējā pieredze, piemēram, pēc satiksmes negadījuma vai avārijas, kā arī pirmais nopietnais brauciens pēc autovadītāja apliecības iegūšanas, var būt nervu kutinošs vai pat stresa pilns. 

 

Šādi pirmie braucieni var būt stresa...

Lasīt visu
« Iepriekšējā 1234
Apmierināti klienti
53 356

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes