Jaunumi

3 pazīmes, ka tavs auto ir jāved uz servisu
2017-04-20 11:46:41

Dzīvē gadās situācijas, kad aizņemtība ņem virsroku un mašīnai tiek pievērsts pārāk maz uzmanības, kas noved pie dažādām problēmām. Noskaidrosim, kādas ir populārākās pazīmes, kuras liecina par to, ka auto vajadzētu vest uz autoservisu.


Taču vispirms, atgriežoties pie rūpēm par savu spēkratu,...

Lasīt visu
Vai pienācis laiks mainīt eļļu?
2017-09-12 11:26:04

Eļļas maiņa ir viena no biežākajām lietām, ko nākas darīt, lai auto uzturētu darba stāvoklī. Ja eļļa netiek mainīta regulāri vai tā līmenim nesekosi līdzi, var nākties saskarties ar būtiskām problēmām auto darbībā. 


Dzinēja eļļa 5 svarīgas darbības Tavā automašīnā:


1. Atdala detaļas -...

Lasīt visu
Pārbaudi bremzes!
2017-06-19 10:05:23

Tehniski atbilstoša un pareiza automašīnas bremžu sistēmas darbība ir viens no svarīgākajiem drošas braukšanas pamatnosacījumiem. Neraugoties uz auto vecumu, modeli un tehnisko aprīkojumu, bremžu sistēmu veidojošās sastāvdaļas ar laiku nodilst, un tās obligāti jānomaina.


Bremžu sistēmas...

Lasīt visu
Auto lietošana
2017-06-13 12:09:01

Lai vai kāda loma jūsu dzīvē būtu automašīnai, pārsvarā gadījumu tas ir pārvietošanās līdzeklis, lai jūs nogādātu no punkta A punktā B. Tāpēc par savu auto ir jārūpējas, lai tas kalpotu droši, uzticami un vienā jaukā dienā nesagādātu kādu nepatīkamu pārsteigumu. 


Neignorējiet problēmas....

Lasīt visu
Ko darīt, ja auto sācis rūsēt?
2017-06-09 10:26:56


Sākumā ir jānoskaidro, kas ir rūsas cēloņi. Ziemā to var izraisīt sāls, taču pārējos gadalaikos rūsu izraisa arī mitrums, tāpēc, ja tas iespējams, mašīnu nevajadzētu ilgstoši turēt nepiemērotos apstākļos. Ja tā tiek atstāta uz ielas, pakļaujot spēkratu lietus, saules un citu faktoru ietekmei,...

Lasīt visu
« Iepriekšējā 1234567891011
Apmierināti klienti
51 830

Atsauksmes

 • Jurijs Pavlovs

  Быстрый и качественный ремонт. Уже в который раз обращаюсь именно к ним. Цены очень приятны. И посоветуют, и помогут выбрать наилучшее решение. Были недоработки после последнего ремонта, так они все решили оперативно.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Julia Mongolka

  Всегд чиню машину в этом сервисе.Очень хорошее обслуживание.Все ребята приветливые.
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Rihards Balašs

  Ļoti labs serviss, pretīmnākoši darbinieki, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pakonsultē par autiņa stāvokli un dod padomu, ja tāds nepieciešams!
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Jānis Ārents

  Izcila attieksme, darbu izdara ātri un kvalitatīvi, pretīmnakoši, zinoši darbinieki ar spēju uzlabot dienu, kad autiņš nobrucis un garstāvoklis nekāds. Viegli piebraukt, kā arī darba laiks ļoti izdevīgs. Nav bijis problēmu, jau vairāk kā gadu izvēlos šo autoservisu. Iesaku arī citiem :)
  Lasīt vairāk Aizvērt
 • Visas atsauksmes